(Latvian) Questions and answers on the cTrader trading platform - 14. lpp
Lappuse 14 no 14 FirstPirmkārt ... 41011121314
Rezultāti 131 uz 135 no 135

Pavediens: Questions and answers on the cTrader trading platform

Aizliegts
    Pievienojies datumam
    2016. gada oktobris
    Ziņas
    261
    Mēs vēlētos īsumā izprast visus ar ieguldītāju saistītos jautājumus. Un vai šobrīd ir kāda veida niša pirkšana un pārdošana investoram, salīdzinot ar pirkšanu un pārdošanu Meta investor četru vai pat Meta tirgotāja ietvaros5? Kā arī programma, kas saistīta ar pirkšanu un pārdošanu ieguldītājos, es neesmu tik ļoti pazīstams ar ctrader. Vai tā ir ECN platforma? Vai ir kāda iespēja izmantot tirdzniecības peļņas vai zaudējumu apturēšanas iespējas?

Tirgotājs YoyO_o's Avatar
    Pievienojies datumam
    2016. gada septembris
    Ziņas
    2,769
    Es nezinu atšķirību starp mt4 un ctader ??? Lūdzu, paskaidrojiet šeit, ja kāds par to skaidri zina mūsu, jauno tirgotāju dēļ.

Tirgotājs
    Pievienojies datumam
    2016. gada oktobris
    Ziņas
    45
    Kā reģistrēties platformas c tirgotājā? Kā es varu tirgoties un ir viegli ar meta tirgotāju? Es to vispār neesmu izmantojis, un es vēlos tos izmantot un redzēt, kā viņi darbojas
    Un vai es varu ievietot meta tirgotāja rādītājus un kāda ir atšķirība starp c tirgotāju un Almati tirgotāju? Lūdzu, atbildiet uz maniem jautājumiem, paldies

Tirgotājs
    Pievienojies datumam
    2013. gada oktobris
    Atrašanās vieta
    Āzija
    Ziņas
    29
    Sveiki,

I have registered a new cTrader demo account with balance demo account money of $10,000.00.

After i login into cTrader desktop with my cTID, the amount of demo acc money doesn't match with what i request and the account number also different.

How to solve this issue?

Paldies

RoboForex atbalsts Support manager's Avatar
    Pievienojies datumam
    2013. gada janvāris
    Ziņas
    199
    Quote Sākotnēji Ievietoja matfx View Post
    Sveiki,

I have registered a new cTrader demo account with balance demo account money of $10,000.00.

After i login into cTrader desktop with my cTID, the amount of demo acc money doesn't match with what i request and the account number also different.

How to solve this issue?

Paldies
    Hello! Please, make a screenshot of the demo account balance in the platform and send us via the system of tickets https://my.roboforex.com/en/help/add-a-ticket/

Lappuse 14 no 14 FirstPirmkārt ... 41011121314

Šī pavediena tagi

Nosūtīšanas atļaujas

• Jūs nedrīkst publicēt jaunus pavedienus
  • Jūs nedrīkst izlikt atbildes
  • Jūs nedrīkst pastu pielikumus
  • Jūs nedrīkst rediģējiet savas ziņas
  •