(Polish) Programy partnerskie Forex
Strona 1 z 2 12 Ostatni, ubiegły, zeszłyLast
Wyniki 1 do 10 z 16

Wątek: Programy partnerskie Forex

Programy partnerskie Forex

Zostań partnerem RoboForex i otrzymuj dochodową prowizję partnerską w wysokości 50% udziału w przychodach firmy:

Prowizja partnerska w RoboForex jest przekazywana partnerom codziennie. Przy obliczaniu Twojej prowizji partnerskiej bierzemy pod uwagę wszystkie transakcje wykonane przez Twoich klientów, bez ograniczeń czasowych i ograniczeń dotyczących różnic między cenami otwarcia i zamknięcia. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj.

„Program lojalnościowy” od RoboForex - co miesiąc otrzymuj większy zysk!

„Program lojalnościowy” dla partnerów RoboForex pomoże zwiększyć Twój zysk z programu partnerskiego nawet o 20%. Program zakłada, że partnerzy otrzymają dodatkowy procent od całkowitej sumy prowizji partnerskiej otrzymywanej przez nich od miesięcznych wyników:

Wypłaty z „programu lojalnościowego” są automatycznie przekazywane na konta tych partnerów, którzy spełniają wymagania programu partnerskiego. Co miesiąc możesz otrzymać dodatkowe do 6000 USD!
    Prowizja IB za konta partnerskie

Klient może otworzyć Konto partnerskie albo tylko po podaniu swojego kodu partnerskiego podczas rejestracji nowego konta lub Obszaru Członkowskiego, albo podczas korzystania z linku polecającego. Konta tego typu (Fix-Affiliate, Pro-Affiliate i ECN-Pro Affiliate) są prawie takie same jak ich odpowiedniki, Fix-Standard, Pro-Standard и ECN-Pro NDD, z wyjątkiem zwiększonego spreadu dla kont standardowych i prowizje za konta ECN, a także niektóre inne parametry.
    Partner po otwarciu konta partnerskiego może zobowiązać się do świadczenia swoim klientom niektórych usług w jego imieniu, np. Expert Advisor.

Dołącz do sieci afiliacyjnej RoboForex:
    Otwórz konto partnerskie

Ostatnio edytowane przez RoboForex Administrator; 05-20-2019 w 09:12.

Handlowiec
    Data dołączenia
    Kwiecień 2018
    Cześć,
    Chociaż zarejestrowałem się dawno temu, ale nie wiem, jak otworzyć konto u partnera forum roboforex. System pokazany na forum jest przestarzały i nie jest już dostępny. Niech ktoś pomoże mi otworzyć i dodać konto handlowe na forum. Mam nadzieję, że wkrótce otrzymam odpowiedź. Dzięki...

Super Moderator Gamer's Avatar
    Data dołączenia
    Styczeń 2013
    Quote Pierwotnie przesłane przez Wadi007 View Post
    Cześć,
    Chociaż zarejestrowałem się dawno temu, ale nie wiem, jak otworzyć konto u partnera forum roboforex. System pokazany na forum jest przestarzały i nie jest już dostępny. Niech ktoś pomoże mi otworzyć i dodać konto handlowe na forum. Mam nadzieję, że wkrótce otrzymam odpowiedź. Dzięki...
    Prosimy o umieszczenie tutaj takich pytań, aby uzyskać szybką odpowiedź;
    https://forum.roboforex.com/threads/...t?goto=newpost

Mam pytanie. Jeśli moja struktura podrzędna handlowała 1 lotem EUR / USD, ile w rzeczywistości mogę zarobić?

Wsparcie RoboForex Support manager's Avatar
    Data dołączenia
    Styczeń 2013
    Quote Pierwotnie przesłane przez forexpenguin View Post
    Mam pytanie. Jeśli moja struktura podrzędna handlowała 1 lotem EUR / USD, ile w rzeczywistości mogę zarobić?
    Możesz otrzymać do 50% przychodów Firmy z zamkniętych pozycji Twoich klientów: https://www.roboforex.com/partners/a...ommission-all/ .

Przychody brokera dla każdego instrumentu na każdym typie rachunku można wyświetlić w Specyfikacjach kontraktów na naszej stronie internetowej tutaj:
    https://www.roboforex.com/forex-trad...pecifications/

Przykład: jeśli Twój klient zamknął pozycję 1 lota w EURUSD na koncie Pro-Standard, Twoja prowizja wynosi 1,3 pipsa (przychód brokera) * 50% = 6,5 pipsa lub 6,5 USD dla tej pary walutowej.

Quote Pierwotnie przesłane przez Support manager View Post
    Możesz otrzymać do 50% przychodów Firmy z zamkniętych pozycji Twoich klientów: https://www.roboforex.com/partners/a...ommission-all/ .

Przychody brokera dla każdego instrumentu na każdym typie rachunku można wyświetlić w Specyfikacjach kontraktów na naszej stronie internetowej tutaj:
    https://www.roboforex.com/forex-trad...pecifications/

Przykład: jeśli Twój klient zamknął pozycję 1 lota w EURUSD na koncie Pro-Standard, Twoja prowizja wynosi 1,3 pipsa (przychód brokera) * 50% = 6,5 pipsa lub 6,5 USD dla tej pary walutowej.
    Więc otrzymam 1,3 pipsa x 50% = 0,65 pipsa, czyli 6,5 USD. Dziękuję za wyjaśnienie.

niesamowite i świetne (y)

Handlowiec
    Data dołączenia
    Paź 2019
    jak długo mogę otrzymać prowizję w ciągu tygodnia lub miesiąca?

Wsparcie RoboForex Support manager's Avatar
    Data dołączenia
    Styczeń 2013
    Quote Pierwotnie przesłane przez ade26 View Post
    jak długo mogę otrzymać prowizję w ciągu tygodnia lub miesiąca?
    Prowizja partnerska w RoboForex jest przekazywana partnerom codziennie. Przy obliczaniu Twojej prowizji partnerskiej bierzemy pod uwagę wszystkie transakcje wykonane przez Twoich klientów, bez ograniczeń czasowych i ograniczeń dotyczących różnic między cenami otwarcia i zamknięcia. Prowizja jest wypłacana po godzinie 03:00 czasu serwera.

Dobrze wiedzieć, dzięki.

Strona 1 z 2 12 Ostatni, ubiegły, zeszłyLast

Uprawnienia do publikowania

• ty może nie publikuj nowe wątki
  • ty może nie odpowiedzi na posty
  • ty może nie publikuj załączniki
  • ty może nie edytować swoje posty
  •