(Estonian) Forexi sidusprogrammid
Leht 1 kohta 2 12 ViimaneLast
Tulemused 1 kuni 10 kohta 16

Teema: Forexi sidusprogrammid

Administraator RoboForex Administrator's Avatar
    Liitumiskuupäev
    November 2012
    Postitused
    1,137

Forexi sidusprogrammid

Hakka RoboForexi partneriks ja saate kasumlikku sidusettevõtte vahendustasu 50% ettevõtte tulude osast:

RoboForexi sidusettevõtte vahendustasu kantakse igapäevaselt üle partneritele. Teie sidusettevõtte vahendustasu arvutamisel võtame arvesse kõiki teie klientide tehtud tehinguid ilma ajapiirangute ja piiranguteta, mis puudutavad algus- ja sulgemishindade erinevusi. Lisateavet leiate siin.

RoboForexi "püsikliendiprogramm" - saate iga kuu rohkem kasumit!

RoboForexi partnerite "püsikliendiprogramm" aitab teie partnerprogrammi kasumit suurendada kuni 20%. Programm eeldab, et partnerid saavad igakuiste tulemuste põhjal täiendava protsendi sidusettevõtte komisjonitasu kogusummast:

"Püsikliendiprogrammi" väljamaksed kantakse automaatselt nende partnerite kontodele, kes vastavad oma sidusprogrammi nõuetele. Iga kuu saate enne 6000 USD lisatasu!
    IB siduskontode vahendustasu

Klient saab avada Sidusrekonto kas alles pärast oma siduskoodi täpsustamist uue konto või liikmete piirkonna registreerimise ajal või kui kasutate suunamislinki. Seda tüüpi kontod (Fix-Affiliate, Pro-Affiliate ja ECN-Pro Affiliate) on peaaegu samad kui nende analoogid Fix-Standard, Pro-Standard и ECN-Pro NDD, välja arvatud standardkontode suurenenud levik ja komisjonitasud ECN-kontode eest, samuti mõned muud parameetrid.
    Pärast siduskonto avamist võib partner võtta kohustuse pakkuda oma klientidele mõnda teenust, näiteks ekspertnõustaja.

Liituge RoboForexi sidusvõrguga:
    Avage sidusettevõtte konto

Viimati redigeeris RoboForex Administrator; 05-20-2019 kell 09:12.

Kaupleja
    Liitumiskuupäev
    Aprill 2018
    Postitused
    12
    Tere,
    Kuigi olen juba ammu registreerunud, kuid ei tea, kuidas roboforexi foorumi sidusettevõtte kaudu kontot avada. Foorumis näidatud süsteem on aegunud ja pole enam saadaval. Palun aidake mul keegi foorumis kauplemiskonto avada ja lisada. Loodan, et saan varsti vastuse. Tänan ...

Super moderaator Gamer's Avatar
    Liitumiskuupäev
    Jaanuar 2013
    Postitused
    9,106
    Quote Algselt postitanud Wadi007 View Post
    Tere,
    Kuigi olen juba ammu registreerunud, kuid ei tea, kuidas roboforexi foorumi sidusettevõtte kaudu kontot avada. Foorumis näidatud süsteem on aegunud ja pole enam saadaval. Palun aidake mul keegi foorumis kauplemiskonto avada ja lisada. Loodan, et saan varsti vastuse. Tänan ...
    Kiirema vastuse saamiseks postitage sellised küsimused siia.
    https://forum.roboforex.com/threads/...t?goto=newpost

Mul on küsimus. Kui minu alampiir kauples 1 euro / USD partiiga, siis kui palju ma tegelikult teenida saan?

RoboForexi tugi Support manager's Avatar
    Liitumiskuupäev
    Jaanuar 2013
    Postitused
    195
    Quote Algselt postitanud forexpenguin View Post
    Mul on küsimus. Kui minu alampiir kauples 1 euro / USD partiiga, siis kui palju ma tegelikult teenida saan?
    Oma klientide suletud positsioonidelt saate kuni 50% ettevõtte tuludest: https://www.roboforex.com/partners/a...ommission-all/ .

Maaklerite tulusid iga kontotüübi iga instrumendi kohta saate vaadata meie veebisaidi lepingute spetsifikatsioonidest siin:
    https://www.roboforex.com/forex-trad...pecifications/

Näide: kui teie klient on Pro-Standardi kontol sulgenud EURUSD-s ühe positsiooni, on teie vahendustasu 1,3 pipi (maakleri tulu) * 50% = 6,5 pipi ehk 6,5 USD selle valuutapaari puhul.

Quote Algselt postitanud Support manager View Post
    Oma klientide suletud positsioonidelt saate kuni 50% ettevõtte tuludest: https://www.roboforex.com/partners/a...ommission-all/ .

Maaklerite tulusid iga kontotüübi iga instrumendi kohta saate vaadata meie veebisaidi lepingute spetsifikatsioonidest siin:
    https://www.roboforex.com/forex-trad...pecifications/

Näide: kui teie klient on Pro-Standardi kontol sulgenud EURUSD-s ühe positsiooni, on teie vahendustasu 1,3 pipi (maakleri tulu) * 50% = 6,5 pipi ehk 6,5 USD selle valuutapaari puhul.
    Niisiis, saan 1,3 pipsi x 50% = 0,65 pipi, mis on 6,5 USD. Tänan selgituse eest.

Kaupleja
    Liitumiskuupäev
    Oktoober 2015
    Postitused
    6
    hämmastav ja suurepärane (y)

Kaupleja
    Liitumiskuupäev
    Oktoober 2019
    Postitused
    4
    kui kaua saan komisjonitasu, nädala või kuu jooksul?

RoboForexi tugi Support manager's Avatar
    Liitumiskuupäev
    Jaanuar 2013
    Postitused
    195
    Quote Algselt postitanud ade26 View Post
    kui kaua saan komisjonitasu, nädala või kuu jooksul?
    RoboForexi sidusettevõtte vahendustasu kantakse igapäevaselt üle partneritele. Teie sidusettevõtte vahendustasu arvutamisel võtame arvesse kõiki teie klientide tehtud tehinguid ilma ajapiirangute ja piiranguteta, mis puudutavad algus- ja sulgemishindade erinevusi. Vahendustasu makstakse pärast serveri kell 03:00.

Kaupleja
    Liitumiskuupäev
    Oktoober 2019
    Postitused
    5
    Hea seda teada, aitäh.

Leht 1 kohta 2 12 ViimaneLast

Postitamisõigused

• Sina ei tohi postita uued lõimed
  • Sina ei tohi postita vastused
  • Sina ei tohi manuste postitamine
  • Sina ei tohi muutke oma postitusi