(Croatian) Forex partnerski programi
Stranica 1 od 2 12 PosljednjiLast
Rezultati 1 do 10 od 16

Nit: Forex partnerski programi

Administrator RoboForex Administrator's Avatar
    Datum pridruživanja
    Studeni 2012

Forex partnerski programi

Postanite partner RoboForexa i primite profitabilnu pridruženu proviziju 50% udjela u prihodu tvrtke:

Provizija za pridružene partnere u RoboForexu svakodnevno se prenosi na partnere. Prilikom izračunavanja pridružene provizije, uzimamo u obzir sve transakcije koje su izvršili vaši klijenti, bez ikakvih vremenskih ograničenja i ograničenja u vezi s razlikama između cijena otvaranja i zatvaranja. Više detalja možete pronaći ovdje.

"Program vjernosti" RoboForexa - svaki mjesec ostvarujte veću zaradu!

"Program vjernosti" za RoboForex partnere pomoći će vam da povećate profit vašeg partnerskog programa do 20%. Program podrazumijeva da će partneri dobiti dodatni postotak od ukupnog iznosa pridružene provizije koju su dobili na mjesečnim rezultatima:

Isplate "programa vjernosti" automatski se prenose na račune onih partnera koji udovoljavaju zahtjevima njihovog pridruženog programa. Svaki mjesec možete dobiti dodatnih do 6000 USD!
    IB-ova provizija za pridružene račune

Klijent može otvoriti Povezani račun bilo tek nakon navođenja vašeg pridruženog koda tijekom registracije novog računa ili područja za članove ili kada koristite referalnu vezu. Računi ove vrste (Fix-Affiliate, Pro-Affiliate i ECN-Pro Affiliate) gotovo su isti kao i njihovi analozi, Fix-Standard, Pro-Standard и ECN-Pro NDD, osim povećanog raspona za standardne račune i provizije za ECN račune, kao i neki drugi parametri.
    Nakon otvaranja pridruženog računa, partner može preuzeti obvezu pružiti svojim klijentima neke usluge u njegovo ime, na primjer, stručnog savjetnika.

Pridružite se pridruženoj mreži RoboForex:
    Otvorite pridruženi račun

Posljednji uredio RoboForex Administrator; 05-20-2019 na 09:12.

Trgovac
    Datum pridruživanja
    Travnja 2018
    Bok,
    Iako sam se već davno registrirao, ali ne znam kako otvoriti račun u podružnici foruma roboforex. Sustav prikazan na forumu zastario je i više nije dostupan. Molim vas da mi netko pomogne da otvorim i dodam račun za trgovanje na forumu. Nadam se da ću uskoro dobiti odgovor. Hvala...

Super moderator Gamer's Avatar
    Datum pridruživanja
    Siječnja 2013
    Quote Izvorno objavilo Wadi007 View Post
    Bok,
    Iako sam se već davno registrirao, ali ne znam kako otvoriti račun u podružnici foruma roboforex. Sustav prikazan na forumu zastario je i više nije dostupan. Molim vas da mi netko pomogne da otvorim i dodam račun za trgovanje na forumu. Nadam se da ću uskoro dobiti odgovor. Hvala...
    Molimo pošaljite ovakva pitanja ovdje da biste dobili najbrži odgovor;
    https://forum.roboforex.com/threads/...t?goto=newpost

Imam pitanje. Ako moja donja linija trguje s 1 lotom EUR / USD, koliko zapravo mogu zaraditi?

RoboForex podrška Support manager's Avatar
    Datum pridruživanja
    Siječnja 2013
    Quote Izvorno objavilo forexpenguin View Post
    Imam pitanje. Ako moja donja linija trguje s 1 lotom EUR / USD, koliko zapravo mogu zaraditi?
    Do 50% prihoda tvrtke možete dobiti od zatvorenih pozicija vaših klijenata: https://www.roboforex.com/partners/a...ommission-all/ .

Prihod posrednika za svaki instrument na svakoj vrsti računa možete pogledati u Specifikacijama ugovora na našem web mjestu ovdje:
    https://www.roboforex.com/forex-trad...pecifications/

Primjer: u slučaju da je vaš klijent zatvorio poziciju od 1 lota u EURUSD-ima na Pro-Standard računu, tada vaša provizija iznosi 1,3 pipa (prihod brokera) * 50% = 6,5 pipa ili 6,5 USD za ovaj valutni par.

Quote Izvorno objavilo Support manager View Post
    Do 50% prihoda tvrtke možete dobiti od zatvorenih pozicija vaših klijenata: https://www.roboforex.com/partners/a...ommission-all/ .

Prihod posrednika za svaki instrument na svakoj vrsti računa možete pogledati u Specifikacijama ugovora na našem web mjestu ovdje:
    https://www.roboforex.com/forex-trad...pecifications/

Primjer: u slučaju da je vaš klijent zatvorio poziciju od 1 lota u EURUSD-ima na Pro-Standard računu, tada vaša provizija iznosi 1,3 pipa (prihod brokera) * 50% = 6,5 pipa ili 6,5 USD za ovaj valutni par.
    Dakle, dobit ću 1,3 pipa x 50% = 0,65 pipa što je 6,5 USD. Hvala vam na objašnjenju.

Trgovac
    Datum pridruživanja
    Listopada 2015
    nevjerojatno i sjajno (g)

Trgovac
    Datum pridruživanja
    Listopada 2019
    koliko dugo mogu dobiti proviziju, za tjedan dana ili mjesec dana?

RoboForex podrška Support manager's Avatar
    Datum pridruživanja
    Siječnja 2013
    Quote Izvorno objavilo ade26 View Post
    koliko dugo mogu dobiti proviziju, za tjedan dana ili mjesec dana?
    Provizija za pridružene partnere u RoboForexu svakodnevno se prenosi na partnere. Prilikom izračunavanja pridružene provizije, uzimamo u obzir sve transakcije koje su izvršili vaši klijenti, bez ikakvih vremenskih ograničenja i ograničenja u vezi s razlikama između cijena otvaranja i zatvaranja. Provizija se plaća nakon 03:00 poslužiteljskog vremena.

Trgovac
    Datum pridruživanja
    Listopada 2019
    Dobro je to znati, hvala.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjiLast

Dozvole za objavljivanje

• Vas ne može objavite nove teme
  • Vas ne može odgovori na post
  • Vas ne može objaviti privitke
  • Vas ne može uredite svoje postove
  •