(Latvian) EURGBP Elliot Wave count - 3. lpp
Lappuse 3 no 3 FirstPirmkārt 123
Rezultāti 21 uz 23 no 23

Pavediens: EURGBP Elliot Wave count

Tirgotājs
    Pievienojies datumam
    2016. gada septembris
    Ziņas
    31
    Pēc sākotnējā pieauguma 0,8800 vidū EUR / GBP standarts tikās ar jaunu piedāvājumu un pirmās Eiropas sesijas laikā samazinājās līdz gandrīz trīs mēnešiem.

Standarts pagarināja šīs nedēļas krituma straujo kritumu no līmeņa, kas pārsniedza 0.8900 līmeni, un trešo sesiju pēc kārtas saglabājās intensīvs pārdošanas spiediens.

Dalītās valūtas relatīvo nepietiekamo sniegumu, salīdzinot ar Lielbritānijas kolēģi, varētu attiecināt uz nesenajām bažām par Itālijas budžeta priekšlikumiem un dažiem pozitīviem pašreizējiem Brexit virsrakstiem.

Ceturtdien ziņu aģentūras ziņoja, ka Brexit sarunas ar ES varētu būt sasniegušas izrāvienu, jo Lielbritānija iesniedza jaunus priekšlikumus, lai izvairītos no plašas robežkontroles pie Īrijas robežas.

Tas kopā ar jaunākajiem virsrakstiem, izmantojot Reuters, saka, ka ES Brexit sarunu dalībnieki uzskata, ka laulības šķiršanas līgums ir "ļoti tuvu", kas ietvēra nelielu Lielbritānijas mārciņas augšupvērsto cenu un turpināja izdarīt lejupvērstu spiedienu uz krustu

Šodienas kritumu varētu vēl skaidrot ar dažiem tehniskiem pārdošanas apjomiem zem ļoti svarīgā 200 dienu SMA. Tāpēc turpmāko darbību vājums, atrodoties tirgū neesošu ekonomisko izlaidumu vidū, tagad šķiet cita iespēja.

Tirgotājs jamey's Avatar
    Pievienojies datumam
    2015. gada augusts
    Ziņas
    813
    Es zinu, ka daži forex tirgotāji ļoti labi izmanto Elliott Wave analīzi ārējās tirdzniecības tirdzniecībā, un es meklēju labu vietu, kur lasīt, lasīt un uzzināt par Eliot viļņiem. Atkarībā no citu tirgus līderu analīzes caur Elliott viļņiem, es gribētu, lai tā pieder man. Lai gan ir veidi, kā tirgoties pats, bet zināšanu pievienošana zināšanām palielina šīs uzņēmējdarbības virzienu

Tirgotājs
    Pievienojies datumam
    2013. gada septembris
    Ziņas
    79
    ja neiebilstat, vai varat sniegt paskaidrojumu, kā to izmantot? Es redzu, ka daudzi tirgotāji to izmantoja, un dažreiz es to redzu arī forex vietnē, taču līdz šim es joprojām nesaprotu, kā to izmantot, un es domāju, ka šī pavediens izskatās neaktīvs kopš gadiem, es ceru, ka redzēšu jūsu ierakstu par elliot wave drīz es patiešām vēlos uzzināt par to,

Lappuse 3 no 3 FirstPirmkārt 123

Nosūtīšanas atļaujas

• Jūs nedrīkst publicēt jaunus pavedienus
  • Jūs nedrīkst izlikt atbildes
  • Jūs nedrīkst pastu pielikumus
  • Jūs nedrīkst rediģējiet savas ziņas
  •