(Estonian) EURGBP Elliot Wave count - 3. leht
Leht 3 kohta 3 FirstEsiteks 123
Tulemused 21 kuni 23 kohta 23

Teema: EURGBP Elliot Wave count

Kaupleja
    Liitumiskuupäev
    September 2016
    Postitused
    31
    Pärast esialgset tõusu 0,8800 keskel kohtus EUR / GBP standard uue pakkumisega ja langes esimesel Euroopa sessioonil minimaalselt peaaegu kolme kuuni.

Standard pikendas selle nädala languse tugevat langust tasemelt üle 0,8900 taseme ja püsis intensiivse müügisurve all juba kolmandat järjestikust seanssi.

Ühise valuuta suhtelise alaefektiivsuse võrreldes Suurbritannia vastasega võis seostada hiljutiste muredega Itaalia eelarveettepanekute pärast ja mõnede positiivsete praeguste Brexiti pealkirjade pärast.

Neljapäeval teatasid uudisteagentuurid, et Brexiti läbirääkimised ELiga oleksid võinud saavutada läbimurde, kuna Suurbritannia esitas uued ettepanekud ulatusliku piirikontrolli vältimiseks Iiri piiril.

See koos viimaste pealkirjadega Reutersi vahendusel ütleb, et ELi Brexiti läbirääkijad usuvad, et lahutusleping on "väga lähedal", mis hõlmas Briti naelas väikest tõusutendentsi ja jätkas ristile allapoole survet.

Tänase kukkumise võib veelgi seostada mõne olulise 200-päevase SMA alla jääva tehnilise müügiga. Seetõttu tundub järelmeetmete nõrkus keset turgu liigutavaid majanduslikke teateid praegu hoopis teise võimalusena.

Kaupleja jamey's Avatar
    Liitumiskuupäev
    August 2015
    Postitused
    813
    Ma tean, et mõned Forexi kauplejad oskavad väliskaubanduses Elliott Wave analüüsi väga hästi kasutada ja ma otsin head kohta Elioti lainete lugemiseks, lugemiseks ja tundmaõppimiseks. Sõltuvalt turu teiste ärijuhtide analüüsist läbi Elliotti lainete, eelistan ma seda omada. Kuigi on olemas viise, kuidas omaette kaubelda, kuid teadmiste lisamine teadmistesse suurendab selle ärivaldkonna äritegevust

Kaupleja
    Liitumiskuupäev
    September 2013
    Postitused
    79
    kui te ei pahanda, kas saate selgitada, kuidas seda kasutada? Ma näen, et paljud kauplejad seda kasutasid ja mõnikord näen seda ka forexi veebisaidil, kuid siiani ei saa ma veel aru, kuidas seda kasutada, ja ma näen, et see lõim pole aastaid tagasi aktiivne, loodan, et näen teie postitust elliootlainete kohta varsti tahan sellest tõesti teada saada,

Leht 3 kohta 3 FirstEsiteks 123

Postitamisõigused

• Sina ei tohi postita uued lõimed
  • Sina ei tohi postita vastused
  • Sina ei tohi manuste postitamine
  • Sina ei tohi muutke oma postitusi
  •