(Ukrainian) EURGBP Elliot Wave count - Сторінка 3
Сторінка 3 з 3 FirstПерший 123
Результати 21 до 23 з 23

Нитка: EURGBP Elliot Wave count

Після початкового зростання в середині 0,8800, стандарт EUR / GBP зустрів нову пропозицію і впав до мінімуму майже до трьох місяців під час першої європейської сесії.

Стандарт продовжив сильне зниження зниження цього тижня з рівня, що перевищував рівень 0,8900, і залишався під інтенсивним тиском продажів третю серію поспіль.

Відносний неефективність спільної валюти порівняно з британським колегою може бути пов'язана з недавніми занепокоєннями щодо бюджетних пропозицій Італії та деякими позитивними головними заголовками щодо Brexit.

У четвер інформаційні агентства повідомили, що переговори про Brexit з ЄС могли досягти прориву, оскільки Великобританія представила нові пропозиції щодо уникнення широкого прикордонного контролю на ірландському кордоні.

Це разом із останніми заголовками, переданими Reuters, говорить про те, що учасники переговорів з ЄС щодо Brexit вважають, що угода про розлучення є "дуже близькою", що призвело до невеликого зростання британського фунта і продовжувало чинити тиск на хрест

Сьогоднішнє падіння можна додатково пояснити деякими технічними продажами нижче дуже важливого 200-денного SMA. Тому слабкість подальших дій, в умовах відсутність економічних викидів, які рухають ринок, зараз представляється іншою можливістю.

Я знаю, що деякі трейдери на форекс дуже добре використовують аналіз хвилі Елліотта у зовнішньоторговельній торгівлі, і я шукаю гарне місце для читання, читання та вивчення хвиль Еліота. Залежно від аналізу інших бізнес-лідерів на ринку через хвилі Елліотта, я вважаю за краще володіти ним. Хоча існують способи торгувати самостійно, але додавання знань до знань збільшує бізнес цього напряму бізнесу

Торговець
    Дата приєднання
    Вересень 2013 р
    Постів
    79
    якщо ви не проти, можете дати пояснення, як ним користуватися? Я бачу, що багато трейдерів використовували його, і іноді я бачу це і на веб-сайті форекс, але до цих пір я все ще не розумію, як ним користуватися, і, здається, ця тема виглядає неактивною ще багато років тому, сподіваюся побачити ваш пост про хвилю Еліота незабаром я дуже хочу про це дізнатись,

Сторінка 3 з 3 FirstПерший 123

Дозволи на публікацію

• ти не можна опублікувати нові теми
  • ти не можна дописувати відповіді
  • ти не можна опублікувати вкладення
  • ти не можна редагуйте свої публікації
  •