(Polish) Problemy z MT4
Strona 1 z 33 1234511 ... Ostatni, ubiegły, zeszłyLast
Wyniki 1 do 10 z 330

Wątek: Problemy z MT4

Handlowiec
    Data dołączenia
    Listopad 2014

Problemy z MT4

cześć chłopaki
    Chcę powiedzieć, że czasami napotykamy problemy z oprogramowaniem mt4. Ja sam miałem problem z platformą mt4, ale tylko kilka razy. Mój internet działa dobrze i wszystkie wykresy się otwierały, ale mój wykres jednej pary walutowej był nie ładuje się i przez cały dzień mój wykres się nie ładuje ekran pokazuje tylko dla tej pary Oczekiwanie na aktualizację Wiele razy restartowałem mój mt4 Uruchomiłem ponownie nawet mój komputer, ale tego dnia ten wykres pary walutowej nie został załadowany. Wszelkie takie problemy, a następnie udostępnij.

Handlowiec Hukam's Avatar
    Data dołączenia
    Sty 2014
    Och, kolego, to poważny problem, ale nie podzieliłeś się z tobą informacjami na temat tej pary walutowej. Którego typu pary walutowej nie możesz zobaczyć na swoim terminalu przez cały dzień. Używam również terminala robo forex mt4 od dłuższego czasu i do tej pory nie mam żadnego problemu jak ty. Jeśli podasz nazwę tej pary walutowej tylko wtedy mogę podać więcej informacji na jej temat.

Zakazany
    Data dołączenia
    Sty 2014
    Myślę, że bardzo łatwo jest sprawdzić wszystkie pary walutowe na wykresie, lepiej będzie, jeśli wybierzesz je z nowej funkcji wykresu. Lub możesz kliknąć widok, a następnie obserwować rynek, a stamtąd możesz zobaczyć całą parę walutową. Jeśli nie jesteś w stanie zobaczyć wszystkich par walutowych, kliknij prawym przyciskiem myszy listę obserwowanych rynków i aktywuj lub kliknij Pokaż wszystko.

Handlowiec
    Data dołączenia
    Kwiecień 2015
    tak, czasami zdarza się to ze mną, może to jest problem z serwerem, ponieważ serwer jest uszkodzony. tak samo jak nasze połączenie internetowe jest wyłączone i nie możemy surfować. kiedy serwer brokera przestanie działać, nie możemy nic zrobić na terminalu, ale dzieje się to kilka sekund po kilku sekundach, wszystko będzie dobrze.

Handlowiec
    Data dołączenia
    Sty 2015
    nie udostępniłeś dokładnie tej pary walutowej. który będzie wpisywać dotyczący pary walutowej, której ludzie nie mogą oglądać ze względu na całkowity czas na Twoim obecnym terminalu. teraz ponadto korzystam z terminala robo forex mt4 od lat RAZEM Z moim partnerem i nie mam prawie żadnego problemu, w tym osoby fizycznej, do tej pory, czy możesz udostępnić swoją tożsamość powiązaną z tą jedyną parą walutową forex, kiedy będę prawdopodobnie dostarczają dalej dokładnie o The item mate.

Handlowiec
    Data dołączenia
    Luty 2014
    Myślę, że większość problemów, które mogą napotkać nas w handlu w terminalu mt 4 ze względu na złe połączenie z serwerem. więc pomysły handlowe i wszystkie nasze narzędzia handlowe mogą być zgodne ze strategiami z czasów, w których musimy umieć myśleć o narzędziach rynkowych i właściwych sposobach handlu. również niektóre problemy mogą wynikać z nieznajomości zasady handlu.
    Ostatnio edytowane przez hosny55; 07-27-2015 w 15:59.

Handlowiec outlinesfx's Avatar
    Data dołączenia
    Czerwiec 2015
    współpraca z handlowcem internetowym powinna dać szansę skupienia się na monitorowaniu informacji prasowych z biura finansowego i ocenie opcji jako moderowanie analizy eksperta z innego źródła z forum i blogami, aby pomóc w otwarciu nowego zamówienia .

Zakazany
    Data dołączenia
    Sierpień 2013
    Quote Pierwotnie przesłane przez rashid636 View Post
    tak, czasami zdarza się to ze mną, może to jest problem z serwerem, ponieważ serwer jest uszkodzony. tak samo jak nasze połączenie internetowe jest wyłączone i nie możemy surfować. kiedy serwer brokera przestanie działać, nie możemy nic zrobić na terminalu, ale dzieje się to kilka sekund po kilku sekundach, wszystko będzie dobrze.
    Robo forex daje dobrą obsługę, ale z tego co wiem, wszyscy brokerzy forex są bardzo powolni w momencie pojawienia się wiadomości, ale po kilku minutach serwer jest zawsze dobry do handlu. Nie chodzi tylko o to, że robo forex ma od jakiegoś czasu wolną prędkość serwera, powinniśmy od czasu do czasu sprawdzać ich e-maile, ponieważ czasami zdarzyło się to również z powodu prac konserwacyjnych. Ale w sumie ich prędkość serwera nie jest zła.

Handlowiec Doge's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2015
    Czy ktoś wie, jak sprawić, by wykresy były bardziej przewijalne w górę iw dół w trybie stałej skali?
    Jest tylko pewien margines w górę iw dół i aby go powiększyć, muszę kliknąć większy przedział czasowy, przeskalować na nim wykres (dwukrotnie kliknąć skalę cenową), a następnie kliknąć mniejszy przedział czasowy i ponownie skalować, co jest dość denerwujące. 50+ razy dziennie.

Do Innocentgril - jest to najprawdopodobniej problem z serwerem / brokerem, może się również zdarzyć, jeśli zmienisz brokerów na jednej platformie i używają oni różnych nazw dla tego samego instrumentu / pary. Jeśli otworzysz listę instrumentów (Ctrl + M), powinna ona pokazać aktualnie dostępne / aktywne instrumenty.
    Łał. Dużo Forex. Więc Monies. Bardzo okazja.Wiele Trade. Tak zdumiony. Łał.

Handlowiec
    Data dołączenia
    Listopad 2015
    bardzo łatwo jest sprawdzić wszystkie pary walutowe na swoim wykresie, lepiej będzie, jeśli wybierzesz je dla nowej funkcji wykresu lub możesz kliknąć widok, a następnie obserwować rynek, możesz łatwo zobaczyć wszystkie pary

Strona 1 z 33 1234511 ... Ostatni, ubiegły, zeszłyLast

Uprawnienia do publikowania

• ty może nie publikuj nowe wątki
  • ty może nie odpowiedzi na posty
  • ty może nie publikuj załączniki
  • ty może nie edytować swoje posty
  •