(Latvian) MT4 problēmas
Lappuse 1 no 33 1234511 ... PēdējaisLast
Rezultāti 1 uz 10 no 330

Pavediens: MT4 problēmas

Tirgotājs
    Pievienojies datumam
    2014. gada novembris
    Ziņas
    145

MT4 problēmas

Sveiki puiši
    Es vēlos dalīties ar to, ka kādu laiku mēs saskaramies ar dažām problēmām mt4 programmatūrā. Es pats saskāros ar problēmu mt4 platformā, taču tikai dažas reizes. Mans internets darbojās labi, un visas diagrammas atvērās labi. Bet mana viena valūtu pāra diagramma bija netiek ielādēta un visu dienu mana diagramma netiek ielādēta, un ekrāns tiek rādīts tikai šim pārim. Gaida atjauninājumu. Es daudzas reizes restartēju savu mt4. Pārstartēju pat savu datoru, bet tajā dienā šī valūtu pāra diagramma netika ielādēta. Tātad, vai jūs esat saskāries jebkādas šādas problēmas, lūdzu, dalieties.

Tirgotājs Hukam's Avatar
    Pievienojies datumam
    2014. gada janvāris
    Ziņas
    8,615
    Ak, tas ir nopietns problēmu biedrs, taču jūs neesat dalījies par šo valūtu pāri. Kāda veida valūtu pāri jūs nevarat redzēt visu dienu savā terminālā. Es arī ilgu laiku izmantoju robo forex mt4 termināli, un līdz šim man nav tādu problēmu kā jūs. Ja jūs dalīsities tikai ar šo forex valūtu pāri, tad es varu sniegt vairāk informācijas par to mate.

Aizliegts
    Pievienojies datumam
    2014. gada janvāris
    Ziņas
    6,993
    Es domāju, ka ir ļoti viegli pārbaudīt visus valūtu pārus savā diagrammā, labāk, ja jūs tos izvēlēsieties no jaunās diagrammas funkcijas. Vai arī jūs varat noklikšķināt uz skata un pēc tam tirgus skatīšanās, no turienes jūs varat redzēt visu valūtu pāri. Ja jūs nevarat redzēt visus valūtu pārus, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tirgus novērošanas saraksta un aktīvs vai noklikšķiniet uz parādīt visu.

Tirgotājs
    Pievienojies datumam
    2015. gada aprīlis
    Ziņas
    32
    jā kādu laiku tas ir noticis ar mani, iespējams, tā ir problēma ar serveri, jo pārtraukuma vieta ir tāda pati kā interneta savienojums un mēs nevaram sērfot. kad pēc tam brokera serveris uz leju, mēs nevaram darīt neko terminālā. bet tas notiek dažas sekundes pēc dažām sekundēm, katra lieta būs kārtībā.

Tirgotājs
    Pievienojies datumam
    2015. gada janvāris
    Ziņas
    200
    jums nav precīzi koplietots par It valūtu pāri. kas tiks rakstīts attiecībā uz valūtu pāri, cilvēki nevar skatīties, ņemot vērā pilnu laiku jūsu pašreizējā terminālā. tagad es jau vairākus gadus izmantoju robo forex mt4 termināli LĪDZ AR SAVU partneri, un man līdz šim nav gandrīz nekādu problēmu, ieskaitot personu, neatkarīgi no tā, vai jūs varētu dalīties ar savu identitāti, kas saistīta ar šo forex valūtu pāra zoli, kad es to darīšu iespējams, piegādājiet tālāk precīzi par The item mate.

Tirgotājs
    Pievienojies datumam
    2014. gada februāris
    Ziņas
    5,556
    Es domāju, ka lielākā daļa problēmu, ar kurām mums var nākties saskarties tirdzniecībā ar mt 4 terminālu sliktā savienojuma ar serveri dēļ. tāpēc tirdzniecības idejām un visiem mūsu tirdzniecības rīkiem var sekot to laikmetu stratēģijas, kad mums ir jāspēj domāt par tirgus rīkiem un pareizajām tirdzniecības manierēm. arī dažas problēmas var būt saistītas ar tirgus nezināšanu. tirdzniecības noteikumi.
    Pēdējo reizi rediģēja hosny55; 07-27-2015 plkst 03:59.

Tirgotājs outlinesfx's Avatar
    Pievienojies datumam
    2015. gada jūnijs
    Atrašanās vieta
    Hollowbridge
    Ziņas
    124
    sadarbojoties ar tīmekļa tirgotāju, būtu jādod iespēja koncentrēties uz finanšu biroja ziņu izlaišanas uzraudzību un iespēju novērtēšanu, kā arī moderēt dažādu avotu eksperta analīzi ar forumu un emuāriem, lai palīdzētu atvērt jaunu pasūtījumu. .

Aizliegts
    Pievienojies datumam
    2013. gada augusts
    Atrašanās vieta
    Himačala Pradešas štats
    Ziņas
    9,370
    Quote Sākotnēji Ievietoja rashid636 View Post
    jā kādu laiku tas ir noticis ar mani, iespējams, tā ir problēma ar serveri, jo pārtraukuma vieta ir tāda pati kā interneta savienojums un mēs nevaram sērfot. kad pēc tam brokera serveris uz leju, mēs nevaram darīt neko terminālā. bet tas notiek dažas sekundes pēc dažām sekundēm, katra lieta būs kārtībā.
    Robo forex sniedz labu servisu, bet, cik es zinu, visi forex brokeri ziņu brīdī ir ļoti lēni, bet pēc dažām minūtēm serveris vienmēr ir piemērots tirdzniecībai. Tas attiecas ne tikai uz robo forex, ka servera ātrums kādu laiku kļūst lēns, mums vajadzētu laiku pa laikam pārbaudīt viņu e-pastus, jo kādu laiku tas notika arī apkopes darbu dēļ. Bet visā viņu servera ātrums nav daudz slikts.

Tirgotājs Doge's Avatar
    Pievienojies datumam
    2015. gada marts
    Atrašanās vieta
    Ļoti zināšanas.
    Ziņas
    748
    Vai kāds zina, kā padarīt diagrammas vairāk ritināmas uz augšu un uz leju fiksēta mēroga režīmā?
    Ir tikai noteikta rezerve uz augšu un uz leju, un, lai to padarītu lielāku, man jānoklikšķina uz lielāka laika perioda, mērogojiet tajā diagrammu (veiciet dubultklikšķi uz cenu skalas), pēc tam vēlreiz noklikšķiniet uz mazākā laika grafika un mēroga, kas ir diezgan kaitinoši 50+ reizes dienā.

Innocentgril - visticamāk, tas ir servera / brokera jautājums, tas var notikt arī tad, ja jūs maināt starp brokeriem vienā platformā un viņi vienam un tam pašam instrumentam / pārim lieto dažādus nosaukumus. Atverot instrumentu sarakstu (Ctrl + M), tajā jāparāda faktiski pieejamie / aktīvie instrumenti.
    Oho. Daudz Forex. Tātad Monies. Ļoti iespēja.Daudzi tirgojas. Tik pārsteigts. Oho.

Tirgotājs
    Pievienojies datumam
    2015. gada novembris
    Ziņas
    7
    ir ļoti viegli pārbaudīt visus valūtu pārus savā diagrammā, labāk, ja jūs tos izvēlēsieties jaunai diagrammas funkcijai, vai arī jūs varat noklikšķināt uz skata, pēc tam tirgus skatīšanās no turienes, jūs varat viegli redzēt visus pārus

Lappuse 1 no 33 1234511 ... PēdējaisLast

Nosūtīšanas atļaujas

• Jūs nedrīkst publicēt jaunus pavedienus
  • Jūs nedrīkst izlikt atbildes
  • Jūs nedrīkst pastu pielikumus
  • Jūs nedrīkst rediģējiet savas ziņas
  •